معاون اول قوه قضاییه:

در گام دوم انقلاب بر اساس بیانیه تاریخی مقام معظم رهبری مسئولیت سنگینی بر دوش کارگزاران نظام از جمله مسئولان قضایی قرار دارد

۱۴ آبان ۱۴۰۱ | ۱۴:۳۷ کد : ۵۱۰۷۶ گام دوم
معاون اول قوه قضاییه گفت: در گام دوم انقلاب بر اساس بیانیه تاریخی مقام معظم رهبری مسئولیت سنگینی بر دوش کارگزاران نظام از جمله مسئولان قضایی قرار دارد.
در گام دوم انقلاب بر اساس بیانیه تاریخی مقام معظم رهبری مسئولیت سنگینی بر دوش کارگزاران نظام از جمله مسئولان قضایی قرار دارد

همایش جهاد تبیین در دستگاه قضا با حضور معاون اول قوه قضاییه، بسیج قوه قضاییه، سردار حاتم عبادی فرمانده دژبان کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در محل معاون قوه قضاییه برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین محمد مصدق معاون اول قوه قضاییه ضمن تسلیت به خانواده شهدای حادثه تروریستی شیراز بیان کرد: از سربازان امام زمان (عج) تقدیر تشکر دارم که توانستند متهم دوم و نفرات دیگر این حادثه تروریستی را دستگیر کنند.

وی افزود: نیروهای نظامی، انتظامی و بسیج چشم بصیرت نظام و انقلاب هستند.

معاون اول قوه قضاییه تصریح کرد: در گام دوم انقلاب اسلامی بر اساس بیانیه تاریخی مقام معظم رهبری مسئولیت سنگینی بر دوش کارگزاران نظام از جمله مسئولان قضایی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه این بیانیه یک سند بی‌نظیری در نظام جمهوری اسلامی ایران، گفت: تلاش برای ایجاد عدالت، آرامش، امنیت برای مردم و مبارزه با فساد در دستور کار قوه قضاییه است.

حجت الاسلام والمسلمین مصدق تصریح کرد: امروز کشور در شرایط و وضعیت بسیار متفاوتی در چهار دهه اخیر قرار دارد، از یک سو با فشار دشمن در حوزه‌های مختلف و از سوی دیگر با مشکلات معیشتی در داخل کشور مواجه هستیم، لذا اتاق فکر دشمن روزانه در رصد مسائل مختلف در کشور هستند تا ببیند که از کدام نقطه می‌توانند به کشور ضربه وارد کنند.

وی با بیان اینکه نقش بسیج در این برهه از زمان چیست؟ بسیج قوه قضاییه در دستگاه قضا چه مسئولیتی دارد؟ قوه قضاییه در این زمان بسیار حساس چه اقدامی می‌تواند انجام دهد؟ گفت: مردم یک قوه قضاییه اجتماعی، مردمی، متین و البته جهادی با نوع کار جهادی را انتظار دارند و نسبت به این مطالبه به حق مردم باید توسط قوه قضاییه جامع عمل پوشانده شود.

معاون اول قوه قضاییه ادامه داد: امید آفرینی در جامعه وظیفه تمام کارگزاران نظام است، اگر کارها درست انجام شود خود به خود امید آفرینی در کشور ایجاد خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین مصدق گفت: مردم در طول چهار دهه نشان دادند که به خوبی از عهده آزمون‌ها و با نمره مطلوب برآمدند؛ در یک ماهه اخیر دیدید که مردم چگونه در برابر ناملایمات عکس‌العمل نشان دادند.


نظر شما :